İtalyan garantisi artık Türkiye`de

forklift-fiyatları

forklift-fiyatları

Endüstriyel alanda 2003 yılından itibaren Hyundai Forklift, 2009 yılından itibaren de İsveçli Atlet depo içi ekipmanlarının Türkiye distribütörlüğünü başarıyla yürüten HMF Makina, aileye yeni katılan Airo personel yükseltici platformun heyecanını yaşıyor.

Türkiye ve dünya platform pazar büyüklüklerini ve büyüme eğilimlerini uzun süre takip eden HMF Makina, bu araştırmalardan sonrasında Airo ile el sıkıştı. İtalyan markası olan Airo personel yükseltici platform alanında uzmanlaşmış, 30 yıllık tecrübeye sahip. Ayrıca Airo personel yükseltici köklü forklift üreticilerinden birinin eski ortağı.

Fransa, İspanya, Rusya’nın yanı sıra birçok ülkede yaygın olarak kullanılan Airo marka personel yükselticiler ürün portföyü Makaslı (X serisi), Eklemli (A serisi) ve Dikey (V serisi) modellerden oluşuyor. Türkiye’de satışı gerçekleşen personel yükselticilerin yüzde 60 oranında makaslı platformlar oluşturduğu için öncelikli olarak makaslı ve eklemli modelleri ön planda tutuluyor. Ürünlerin en önemli avantajı ise yüksek manevra kabiliyeti ve farklı şase alternatiflerinin bulunması. Dar-geniş alan fark etmeksizin her alan, bozuk-düzgün, rüzgarlı-rüzgarsız alanlarda kullanabileceğiniz bir Airo modeli her türlü ihtiyaç sahibine sesleniyor.

LOGIST FUARI’NDA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Kasım ayında gerçekleşen Logist Eurasia Fuarı’ndan kısa bir süre önce ilk Airo modelleri satılmak üzere ülkeye giriş yaptı. Fuarda HMF standında X12 EW, X10 EW, V9 E modelleri sergilendi. Yıllardır HMF standında Hyundai Forklift ve Atlet depo içi ekipmanlar görmeye alışık olan ziyaretçiler, Airo personel yükseltici modellerini yakından inceledi. Airo özellikle yüksek manevra kabiliyeti ile görenleri kendine hayran bıraktı. HMF garantisiyle Türkiye’de ilk kez satışa çıkacak bu ürünlerin tüm detayları Logist Fuarı’nda ziyaretçilere aktarıldı.

GELİŞEN PLATFORM SEKTÖRÜ

İlk adım olarak Airo markasının Türkiye’de bilinirliğini artırmak isteyen HMF Makina; Airo’nun daha önce Türkiye`ye girmiş bir marka olmadığını, dolayısıyla çok fazla bilinmediğini belirtti. Bu sebeple ilk çalışmalarının Türkiye pazarında marka bilinirliği artırmak üzere olacağını ve satışın şimdilik ikinci planda olduğunu bu nedenle öncelikle referans oluşturacak firmalara ulaşacaklarını ifade etti.

HMF Makina; platform kullanma zorunluluğu ile ilgili iş güvenliği kanunların her geçen gün geliştirilmesi ve cezai uygulamaların artacak olması, son yıllarda alışveriş merkezlerinin çoğalmasının gibi durumları, fırsata çevirip en iyi şekilde değerlendirmeyi ve gücüne güç katmayı hedefliyor. 2013 yılında endüstriyel alanda başarılı bir satış grafiği sergileyen HMF Makine, pazarın yeni oyuncusu Airo ile 2014 yılında da bu alanda etkinliğini artırmayı hedefliyor.

A SERİSİ EKLEMLİ PLATFORMLAR / A

• Akülü/dizel ya da akülü-dizel model seçeneği
• Elverişsiz zeminlerde operasyona olanak sağlayan süspansiyonlar
• Yüksek manevra kabiliyeti ile dar alanlarda etkin kullanım
• Platform üzerinde elektronik yük uyarı sistemi
• Maksimum yükseklikte hareket olanağı
• 12 metreden 23,10 metreye kadar çalışma yüksekliği

X SERİSİ MAKASLI PLATFORMLAR / XS, X, XL

• Elverişsiz zeminlerde operasyona olanak sağlayan hidrolik ayaklar
• Hızlı kapanıp açılabilen makas sistemi
• Platform uzatma
• Dar ya da rüzgarlı alanlarda kullanım için farklı şasi alternatifleri
• Sabit ve uzatılmış platformda elektronik yük uyarı sistemi
• 6,70 metreden 19,28 metreye kadar çalışma yüksekliği

V SERİSİ DİKEY PLATFORMLAR / V

• Yüksek manevra kabiliyeti ile dar alanlarda etkin kullanım
• Elektronik yük uyarı sistemi
• Platform alçalmadan maksimum yükseklikte hareket olanağı
• 5-9 ve 11 metreye kadar çalışma yüksekliği

Reklamlar
Bu yazı Haber içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s